АВЕРС №1
міжнародна платіжна система

ЗДІЙСНЮЙ МІЖНАРОДНІ ПЕРЕКАЗИ РАЗОМ З НАМИ

«Як добре, що не потрібно чекати ні хвилини, щоб почати робити світ кращим»

Анна ФРАНК

ПРО НАС

МІЖНАРОДНА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА «AVERS №1» є міжнародною системою переказу коштів та забезпечує проведення переказу коштів у межах цієї платіжної системи, у тому числі із однієї країни в іншу та на території України.

Платіжною організацією МІЖНАРОДНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «AVERS №1» є небанківська фінансова установа – АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «АВЕРС», що внесена до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури та отримала Свідоцтво №45 від 03.01.2020 Національного банку України на здійснення діяльності з переказу коштів.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «АВЕРС» як фінансова установа є учасником МІЖНАРОДНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «AVERS №1» та надає фінансові послуги з переказу коштів в національній та іноземних валютах.

Оператором послуг платіжної інфраструктури МІЖНАРОДНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «AVERS №1» є товариство з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВЕ СЕРВІС БЮРО» (код в ЄДРПОУ 33938839). Технологічний партнер Платіжної організації забезпечує доступ та роботу Платіжної організації, Прямих учасників, Непрямих учасників в програмному забезпеченні МПС. 

 

Послуга з переказу коштів надається у відповідності з Правилами роботи МІЖНАРОДНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «AVERS №1»

rawpixel-592442-unsplash-copyright-min.jpg

АВЕРС №1 ЗАБЕЗПЕЧУЄ:

  • миттєві транскордонні перекази
  • миттєві перекази між двома країнами (нерезидентами)
  • миттєві перекази між учасниками системи в межах України

АВЕРС №1 - ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР З ПЕРЕКАЗІВ

Графік роботи офісу:

НАПИШІТЬ НАМ